NİĞDE'de horoz dövüştüren 71 kişi gözaltına alındı, 22 horoza el konuldu.
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ulukışla ilçesi Eminlik köyünde horoz dövüşü organize edildiği bilgisi üzerine çalışma başlattı. Operasyon düzenleyen ekipler 71 kişiyi gözaltına aldı, 22 horoza el koydu. İfadelerinin ardından serbest bırakılan şüpheliler hakkında adli ve idari işlem başlatıldı. ()
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ulukışla ilçesi Eminlik köyünde horoz dövüşü organize edildiği bilgisi üzerine çalışma başlattı. Operasyon düzenleyen ekipler 71 kişiyi gözaltına aldı, 22 horoza el koydu. İfadelerinin ardından serbest bırakılan şüpheliler hakkında adli ve idari işlem başlatıldı. ()
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.