ADANA kent merkezindeki termometreler 40 dereceyi gösterdi. Sıcaktan bunalan halk serinlemenin yollarını aradı.
Kent merkezindeki termometreler 40 dereceyi gösterirken, güneş altında hissedilen sıcaklık, nemle birlikte 50 dereceye yaklaştı. Sıcaktan bunalan Adanalılar ise parklara gidip aileleriyle ağaç gölgelerinde serinlemeye çalıştı. Bazı kişiler ise başlarını suyun altında tuttu. Seyhan ilçesindeki Atatürk Parkı da sıcaktan bunalanların uğrak noktası oldu. ()
Kent merkezindeki termometreler 40 dereceyi gösterirken, güneş altında hissedilen sıcaklık, nemle birlikte 50 dereceye yaklaştı. Sıcaktan bunalan Adanalılar ise parklara gidip aileleriyle ağaç gölgelerinde serinlemeye çalıştı. Bazı kişiler ise başlarını suyun altında tuttu. Seyhan ilçesindeki Atatürk Parkı da sıcaktan bunalanların uğrak noktası oldu. ()
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.