OSMANİYE’de polis ekiplerince yapılan denetimlerde, ülkeye kaçak yollarla girdikleri tespit edilen yabancı uyruklu 7 kişi yakalandı.
İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekiplerince, kaçak göçmenlere yönelik denetim gerçekleştirildi. Yapılan uygulamada, resmi makamlarca verilmiş kimlik belgesi olmayan ve yasa dışı yollarla ülkeye girdiği tespit edilen 6 Suriye uyruklu kişi ile vize İhlali yapan 1 Endonezya uyruklu kişi yakalandı. Yakalanan kaçak göçmenler, sınır dışı işlemleri için İl Göç İdaresi Müdürlüğü Geri Gönderme Merkezine teslim edildi. ()
İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekiplerince, kaçak göçmenlere yönelik denetim gerçekleştirildi. Yapılan uygulamada, resmi makamlarca verilmiş kimlik belgesi olmayan ve yasa dışı yollarla ülkeye girdiği tespit edilen 6 Suriye uyruklu kişi ile vize İhlali yapan 1 Endonezya uyruklu kişi yakalandı. Yakalanan kaçak göçmenler, sınır dışı işlemleri için İl Göç İdaresi Müdürlüğü Geri Gönderme Merkezine teslim edildi. ()
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.