HATAY'ın İskenderun ilçesinde Hürriyet İlkokulu'nda pilav günü düzenlendi. Öğrencilere tatil öncesi pilav-ayran ikram edildi.
Milli Eğitim Bakanlığı'nın sosyal etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen pilav günü etkinliğine İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz, okul müdürü İmadettin Oğuz, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Öğrencilerin uzun kuyruk oluşturduğu okul içerisinde kazandaki pilavlar kaselere doldurularak ayran ile birlikte öğrencilere ikram edildi. Başkan Tosyalı ile Milli Eğitim Müdürü Haytaz, öğrencilere pilav ve ayranları dağıttı. ()
Milli Eğitim Bakanlığı'nın sosyal etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen pilav günü etkinliğine İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz, okul müdürü İmadettin Oğuz, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Öğrencilerin uzun kuyruk oluşturduğu okul içerisinde kazandaki pilavlar kaselere doldurularak ayran ile birlikte öğrencilere ikram edildi. Başkan Tosyalı ile Milli Eğitim Müdürü Haytaz, öğrencilere pilav ve ayranları dağıttı. ()
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.