OSMANİYE’de bir TIR'ın dorsesinde yüklü olan saman balyaları arasından 172 kilo 200 gram skunk maddesi ele geçirildi. Gözaltına alınan sürücü H.A., tutuklandı.
İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, uyuşturucuyla mücadele çalışmaları kapsamında yapılan ortak çalışmada uyuşturucu madde taşıdığı bilgisi alınan sürücü H.A.’nın kullandığı TIR, Osmaniye il sınırlarında takibe alındı. Otoyol üzerindeki bir dinlenme tesisi önünde oluşturulan uygulama noktasında durdurularak, hassas burunlu narkotik köpeğiyle yapılan aramada, dorsede saman balyaları arasına gizlenmiş vaziyette, 172 kilo 200 gram uyuşturucu skunk maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçundan gözaltına alınan şüpheli H.A. sevk edildiği adli makamlara tutuklandı. ()
İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, uyuşturucuyla mücadele çalışmaları kapsamında yapılan ortak çalışmada uyuşturucu madde taşıdığı bilgisi alınan sürücü H.A.’nın kullandığı TIR, Osmaniye il sınırlarında takibe alındı. Otoyol üzerindeki bir dinlenme tesisi önünde oluşturulan uygulama noktasında durdurularak, hassas burunlu narkotik köpeğiyle yapılan aramada, dorsede saman balyaları arasına gizlenmiş vaziyette, 172 kilo 200 gram uyuşturucu skunk maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçundan gözaltına alınan şüpheli H.A. sevk edildiği adli makamlara tutuklandı. ()
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.