OSMANİYE’de, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden 6 yıl 10 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı.
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, FETÖ/PDY terör örgütüne üye olmak suçundan hakkında 6 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası verilen işçi Kenan S.’nin bulunduğu adresi tespit etti. Hükümlü, düzenlenen operasyonla yakalandı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Kenan S. Osmaniye Kapalı Ceza infaz Kurumuna teslim edildi. ()
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, FETÖ/PDY terör örgütüne üye olmak suçundan hakkında 6 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası verilen işçi Kenan S.’nin bulunduğu adresi tespit etti. Hükümlü, düzenlenen operasyonla yakalandı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Kenan S. Osmaniye Kapalı Ceza infaz Kurumuna teslim edildi. ()
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.