OSMANİYE Şehit Oğuzhan Rekerek İlkokul öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi'ni ziyaret etti.
Merkez Şehit Oğuzhan Tekerek İlkokulu öğretmenleri Fatih Çalık, Güldane Milli Asker, öğrenciler ve Şehit Ali Renk Cami Müezzini Süleyman Kabasakal, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesini ziyarette bulundular. Ziyarette, 6 Şubat deprem şehitleri ve tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okundu ve dua yapıldı. Sonrasında müezzin Süleyman Kabasakal tarafından dernek başkanı İsmail Kaba’ya Kur’an-ı Kerim takdim edildi. İsmail Kaba’da filografi bayrak plaket takdim ederek, ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür etti. Başkan İsmail Kaba, şehit aileleri ve gaziler, öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte dernek bahçesinde bir süre sohbet etti. ()
Merkez Şehit Oğuzhan Tekerek İlkokulu öğretmenleri Fatih Çalık, Güldane Milli Asker, öğrenciler ve Şehit Ali Renk Cami Müezzini Süleyman Kabasakal, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesini ziyarette bulundular. Ziyarette, 6 Şubat deprem şehitleri ve tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okundu ve dua yapıldı. Sonrasında müezzin Süleyman Kabasakal tarafından dernek başkanı İsmail Kaba’ya Kur’an-ı Kerim takdim edildi. İsmail Kaba’da filografi bayrak plaket takdim ederek, ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür etti. Başkan İsmail Kaba, şehit aileleri ve gaziler, öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte dernek bahçesinde bir süre sohbet etti. ()
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.