NİĞDE Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bankalar ve Bor caddelerindeki eskimiş çöp sepetlerini yenileriyle değiştirdi.
Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, şehir merkezinde yer alan Bankalar ve Bor caddeleri üzerinde bulunan çöp sepetlerini yenisiyle değiştirdi. Ekipler, yeni çöp sepetlerinin montajını gerçekleştirirken, aynı zamanda eski sepetlerin de bakım ve onarım çalışmalarını yaparak kullanılabilir hale getirdi. Bu sayede, atık toplama kapasitesi artırılırken, çevre dostu bir yaklaşım sergilendi.
Belediye Başkanı Emrah Özdemir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şehir genelinde temizlik hizmetlerinin önemine vurgu yaparak, bu çalışmaların Niğde'nin daha yaşanabilir bir kent olmasına katkı sağlayacağını belirtti. Ayrıca, vatandaşların da temizlik konusunda duyarlılık göstermeleri gerektiğini ifade ederek, atıklarını çöp sepetlerine doğru şekilde atmaları konusunda çağrıda bulundu. ()
Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, şehir merkezinde yer alan Bankalar ve Bor caddeleri üzerinde bulunan çöp sepetlerini yenisiyle değiştirdi. Ekipler, yeni çöp sepetlerinin montajını gerçekleştirirken, aynı zamanda eski sepetlerin de bakım ve onarım çalışmalarını yaparak kullanılabilir hale getirdi. Bu sayede, atık toplama kapasitesi artırılırken, çevre dostu bir yaklaşım sergilendi.
Belediye Başkanı Emrah Özdemir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şehir genelinde temizlik hizmetlerinin önemine vurgu yaparak, bu çalışmaların Niğde'nin daha yaşanabilir bir kent olmasına katkı sağlayacağını belirtti. Ayrıca, vatandaşların da temizlik konusunda duyarlılık göstermeleri gerektiğini ifade ederek, atıklarını çöp sepetlerine doğru şekilde atmaları konusunda çağrıda bulundu. ()
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.