Kasım NARCI/HASSA,(Hatay),()-HATAY'ın Hassa ilçesinde lise öğrencisi 14 yaşındaki Cengiz Yıldız'dan 3 gündür haber alınamıyor.
Küreci Mahallesi'nde oturan Hassa Şehit Murat Bulkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1'inci sınıf öğrencisi Cengiz Yıldız, 11 Aralık sabahı okula gitmek için servise bindi. Yıldız, okul çıkışından sonra eve dönmedi. Servisi de kullanmadığı anlaşılan Yıldız için ailesi polise haber verip kayıp başvurusu yaptı. Polis ekiplerinin kayıp genci arama çalışması sürüyor. ()
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.