YÜREĞİR Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yenidoğan Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşarak sorunlarını dinledi.
Yenidoğan Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Fatih Mehmet Kocaispir, göreve geldiği günden bugüne kadar yapılan çalışmalar ve ilçede devam eden projelerle ilgili bilgi verdi. Mahalle sakinleri ile sıcak ve samimi bir ortamda sohbet eden Başkan Kocaispir, talep ve önerileri de dinledi. Yenidoğan Mahallesi’nde Toroslar EDAŞ ile tren hattı arasındaki bölgede imar yolu güzergâhlarından kaynaklanan mülkiyet sorunlarının vatandaşlar lehine çözümü için imar planı çalışması yapıldığını belirten Başkan Kocaispir, çalışmaları tüm ayrıntıları ile anlattı.
Ziyaret esnasında esnaf, vatandaş ve özellikle çocuklarla sohbet eden Başkan Kocaispir, vatandaşlar ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Başkan Kocaispir’e, mahalle ziyaretinde Yenidoğan Mahalle Muhtarı Mehmet Uzunbilek ve birim müdürleri de eşlik etti. ()
Yenidoğan Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Fatih Mehmet Kocaispir, göreve geldiği günden bugüne kadar yapılan çalışmalar ve ilçede devam eden projelerle ilgili bilgi verdi. Mahalle sakinleri ile sıcak ve samimi bir ortamda sohbet eden Başkan Kocaispir, talep ve önerileri de dinledi. Yenidoğan Mahallesi’nde Toroslar EDAŞ ile tren hattı arasındaki bölgede imar yolu güzergâhlarından kaynaklanan mülkiyet sorunlarının vatandaşlar lehine çözümü için imar planı çalışması yapıldığını belirten Başkan Kocaispir, çalışmaları tüm ayrıntıları ile anlattı.
Ziyaret esnasında esnaf, vatandaş ve özellikle çocuklarla sohbet eden Başkan Kocaispir, vatandaşlar ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Başkan Kocaispir’e, mahalle ziyaretinde Yenidoğan Mahalle Muhtarı Mehmet Uzunbilek ve birim müdürleri de eşlik etti. ()
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.