Çukurova Haber Ajansı ÇUHA
Künyemiz

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Çukurova Haber Ajansı Ltd. Şti. adına

Yücel ÜSTÜN (yucel@cukurovahaberajansi.com)

 

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Yücel ÜSTÜN (yucel@cukurovahaberajansi.com)

 

Dijital Medya Yayın Yönetmeni / Digital Media Broadcast Manager
Sefa Batuhan Baysal  (s.batuhan@cukurovahaberajansi.com)

 

Haber Müdürü / News Manager
Melise Özerdil (melisa@cukurovahaberajansi.com)

 

Yazı İşleri Müdürü / Director of Writing Affairs
Serhat Boğa (serhat@cukurovahaberajansi.com)

 

Editörler / Editors
Zeki Gürses (zeki@cukurovahaberajansi.com)
Adem Yetkin (adem@cukurovahaberajansi.com)
Fatih Şimşek (fatih@cukurovahaberajansi.com)

Kutbettin Candar (kutbettin@cukurovahaberajansi.com)

 

Gece Editörü / Night Editör
Sıdık Sarıkaya (sarikaya@cukurovahaberajansi.com)

 

Sosyal Medya / Social Media
Sefa Batuhan Baysal (s.batuhan@cukurovahaberajansi.com)

 

Video Editörü / Video Editör
Cemil Pek (cemil@cukurovahaberajansi.com)

 

Ekonomi / Economy
Yasin Şimşek (yasin@cukurovahaberajansi.com)

 

İstihbarat / Intelligence
Mikail Ağırbaş (mikail@cukurovahaberajansi.com)

 

Kültür-Sanat / Art and culture
Adnan Eroğlu (adnan@cukurovahaberajansi.com)

 

Muhabir / Correspondent
Serhat Gül (serhat@cukurovahaberajansi.com)

Kutbettin Candar (kutbettin@cukurovahaberajansi.com)

Şükrü Ararat (sukru@cukurovahaberajansi.com)

 

Grafik Tasarım / Graphic design
Ekrem Deveci (ekrem@cukurovahaberajansi.com)

 

Mali Müşavir / financial advisor
Vahdet Aslan (vahdet@cukurovahaberajansi.com)

 

Reklam / Advertise
Filiz Dağlı (f.dagli@cukurovahaberajansi.com)

 

Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Av.Ahmet Can Uğurses (canugurses@cukurovahaberajansi.com)

 

  • Yönetim Yeri Adresi:
  •  
  • Adana : Çınarlı Mahallesi Dr. Ali Menteşoğlu Blv. Karakuş İş 
  • Merkezi K:1 D:6 Seyhan/ADANA
  • 0(322) 911 06 53
  •  
  •  
  • İstanbul Temsilcisi:
  • Özkan Özdemir​
  • 0 532 598 72 57
  • Karlıktepe Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Sok. No: 20/6
  • Kartal İstanbul
  •  
  • Haber İletişim Hatları
  • WhatsApp İhbar Hattı
  • 0533 403 33 01
  • haber@cukurovahaberajansi.com
  •  
  • Tasarım – Yazılım / Design-Software
  • WordPress altyapası
  • Servis  Sağlayıcı
    DHS Bilgisayar ve İnternet Teknolojileri
  • www.resellerhosting.com.tr

Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2013 www.cukurovahaberajansi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.cukurovahaberajansi.com’a aittir. www.cukurovahaberajansi.com  sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.cukurovahaberajansi.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.cukurovahaberajansi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.cukurovahaberajansi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.cukurovahaberajansi.com However, sometimes the www.cukurovahaberajansi.com  uses third parties to process your information. www.cukurovahaberajansi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.cukurovahaberajansi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with thewww.cukurovahaberajansi.com  we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.cukurovahaberajansi.com and its services. When you use www.cukurovahaberajansi.com  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.cukurovahaberajansi.com  cookies section of our full Privacy Policy.

 

Haber Yazılımı G-TPXT59CG9G