ERDOĞAN: ERKEN SEÇİM FALAN OLMAYACAK
Haber
23 Kasım 2021 - Salı 14:09
 
ERDOĞAN: ERKEN SEÇİM FALAN OLMAYACAK
Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısında erken seçim tartışmalarına ilişkin son noktayı koydu. Erdoğan, "Bunlar ne dediğinin farkında değiller. Kiminle yürüdüklerinin farkında değiller. Erken seçim yok. Seçim olmayacak. 15 - 20 ayda seçim yapmak ilkel kabilelerin işidir. Biz, çağın gerekliliğini ortaya koyan bir partiyiz" açıklamalarında bulundu.
SİYASET Haberi
ERDOĞAN: ERKEN SEÇİM FALAN OLMAYACAK

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. Erdoğan, burada bir de konuşma gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı, konuşmasında muhalefet partilerinin sıklıkla gündeme getirdiği "Erken seçim" çağrısına ilişkin son noktayı koydu.

"ERKEN SEÇİM YOK"

Seçimlerin normal tarihi olan 2023'te yapılacağını belirten Erdoğan, "Bunların ne dediğinin farkında değiller. Kiminle yürüdüklerinin farkında değiller. Erken seçim yok. Seçim olmayacak. 15 - 20 ayda seçim yapmak ilkel kabilelerin işidir. Biz, çağın gerekliliğini ortaya koyan bir partiyiz. Seçimler tam da 2023 yılında hedeflerimizle kesişen yılda gerçekleşecek. 2023 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak Meclis'te çoğunluğu almak suretiyle rekoru daha da ileri taşıyacağız" dedi.

Kaynak: Editör: Çukurova Haber Ajansı
Etiketler: ERDOĞAN:, ERKEN, SEÇİM, FALAN, OLMAYACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı