DOKTORUN SAÇLARINI YOLAN SALDIRGAN TUTUKLANDI!
Haber
24 Kasım 2021 - Çarşamba 10:49
 
DOKTORUN SAÇLARINI YOLAN SALDIRGAN TUTUKLANDI!
Pendik'te doktor Esma D.'nin saçlarını çekerek darp ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan şüpheli, "kamu görevlisine karşı görevinden dolayı kasten basit yaralama" suçundan tutuklandı.
GÜNDEM Haberi
DOKTORUN SAÇLARINI YOLAN SALDIRGAN TUTUKLANDI!

Pendik Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde görev yapan doktor Esma D., 17 Kasım'da M.İ. isimli bir kadının saldırına uğradı. Genç doktorun saçlarını çeken saldırgan, güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle zorla ayrıldı. Olayın ardından gözaltına alınan M.İ., emniyetteki işlemlerinin ardından Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na sevk edildi.

"BİLİNCİM YERİNDE DEĞİLDİ"

Şüpheli mahkemedeki sorgusunda, kasten yaralama kastının olmadığını söyleyerek, "Bilincim yerinde değildi, asla yapacağım bir şey değildir. Ben de hemşireyim. Doktor hanım bana serum takmıştı, başımda kimse yoktu. Bu sırada ben serumu çıkarmışım. Doktor hanımın, 'bu serumu çıkarmış, ben bununla mı uğraşacağım' dediğini hatırlıyorum. Bunu dedikten sonra mı yaptım tam bilemiyorum. Tutuksuz yargılanmayı talep ediyorum" dedi. Savcılık, şüpheli M.İ.'yi, "kamu görevlisine karşı görevinden dolayı kasten basit yaralama" suçundan tutuklanması talebiyle Anadolu Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk etti.

TUTUKLANDI

Hakimlik, suçun işlendiğine dair somut delillerin bulunması, eylemin hiçbir sebep yokken gerçekleştirilmiş olması ve şüphelinin kamu görevini ifa eden doktora karşı görevi sırasında işlediği gerekçeleriyle şüpheli M.i.'nin tutuklanmasına karar verdi.

Kaynak: Editör: Çukurova Haber Ajansı
Etiketler: DOKTORUN, SAÇLARINI, YOLAN, SALDIRGAN, TUTUKLANDI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı