BEYZBOL SOPALI MAGANDA, KADIN KURYEYE SALDIRDI!
Haber
24 Kasım 2021 - Çarşamba 14:44
 
BEYZBOL SOPALI MAGANDA, KADIN KURYEYE SALDIRDI!
Ankara'da trafikte yol verme sebebiyle tartıştığı motosikletli kurye Esra Nur Olgun'u, beyzbol sopasıyla üzerine yürüyüp, darp etmeye kalktı.
GÜNDEM Haberi
BEYZBOL SOPALI MAGANDA, KADIN KURYEYE SALDIRDI!

Üniversitede acil ve ilk yardım bölümü öğrencisi olan, aynı zamanda da bir firmada motosikletli kurye olarak çalışan Esra Nur Olgun, trafikte 06 DUF 13 plakalı otomobilin sürücüsü ile yol verme nedeniyle tartıştı.

İsmi öğrenilemeyen sürücü, iddiaya göre aracından inip, Olgun'un kaskına önce yumruk attı ardından da aracından aldığı beyzbol sopasıyla üzerine yürüdü. Araya diğer sürücüler girerek, sürücüyü durdurmaya çalıştı.

"KASK OLMASA YUMRUK KAFAMA GELECEKTİ"

Esra Nur Olgun, "Arabayı önüme kırdı, kornaya bastım. Haksız olduğu halde özür dilemesi gerekirken sinirlenerek, 'Ne var, yol benim yolum, sen kenardan git' dedi. Durup sözlü münakaşanın ardından kadın olduğumu fark etmesine rağmen muharebe alanı oluşuyor. En sonunda sinirlenip aracından beyzbol sopası çıkardı. Kaskımı kafamdan çıkarmamıştım, bir yumruk salladı ve kaskın kenarına geldi. Kaskı çıkarmış olsaydım yumruk kafama gelecekti. Çevredeki vatandaşlar tuttu sonra aracına binerek olay yerinden ayrıldı" dedi.

"ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM"

Sürücüden şikayetçi olacağını belirten Olgun, "Erkeklerle eşitiz, aynı işi yapıyoruz ama bünye olarak daha hassasız. Böyle bir kavgayı kaldıramayabiliriz, böyle bir şeyi biz erkekler gibi hazmedemeyebiliriz. Motorlulara genel olarak dikkat etmeleri gerekiyor çünkü biz o kadar kolay durabilen araçlar değiliz, dursak bile motorda kaporta biziz. Onlar sadece arabasında birkaç çizik ile kurtulabilir ama biz kırık kemiklerle birkaç ay yataktan çıkamayabiliriz. O kişinin, o şekilde trafiğe çıkması doğru değil" diye konuştu.

Kaynak: Editör: Çukurova Haber Ajansı
Etiketler: BEYZBOL, SOPALI, MAGANDA,, KADIN, KURYEYE, SALDIRDI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı