Çukurova Haber Ajansı ÇUHA
Astroloji

 

 

 
Akrep (29.06.2021)
Kariyer hayatınızda uzun süredir beklediğiniz gelişmeler olabilir. Emeklerinizin karşılığını alacağınız, işlerinizin yoluna gireceği bir sürece gidiyorsunuz. Yoğunluğunuzun azalması kendinize zaman ayırmanızı sağlayacaktır.
 
Aslan (29.06.2021)
Ortaklı işlerinizde aksaklıklar yaşayabileceğiniz bir gün. Profesyonel hayatınıza duygularınızı karıştırmamalısınız. Mantığınızla çözüm aramalı ve olayları büyütmeden çözmelisiniz.
 
Balık (29.06.2021)
Yeni hobi edinmek için araştırma içerisine girebilirsiniz. Sanatsal yönünüze hitap eden bir alanı tercih edebilir ve onun ruhunu yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek zorunda kalmadığınız bir süreçtesiniz.
 
Başak (29.06.2021)
Partnerinizin size karşı şeffaf olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Şüpheleriniz yüzünden farkında olmadan ilişkiyi zedeleyen davranışlar içinde olabilirsiniz. Her şeye şüpheyle yaklaşmayı bırakmalısınız.
 
Boğa (29.06.2021)
Bugün üzerinizde bir halsizlik hissedebilirsiniz. Ruhsal olarak sıkışıklığınız fiziksel olarak hareketsizliğe neden olabilir. Canınız bir şey yapmak istemeyebilir ve enerjinizin düşüklüğü çevrenize de geçebilir. Modunuzu yüksek tutmak içi enerjinizi yükselten müzikler dinleyip spor yapabilirsiniz.
 
İkizler (29.06.2021)
Yakın çevreniz ile kısa seyahat programları içerisinde olabilirsiniz. Seyahat etmek size iyi gelebilir ve modunuzu yükseltebilir. Enerji değişikliğiniz çevrenizden bile fark edilecek düzeyde olup size övgü dolu sözlerle geri yansıyabilir.
 
Koç (29.06.2021)
Aileniz ile ilgili konular gündeminiz olabilir. Yoğunluğunuzdan dolayı ailenizi ihmal edebilirsiniz. Bunun neticesinde aileniz üzerinizde baskı kurabilir ve çalışma alanınıza sınırlama getirmek isteyebilirler. Ailenize gerekli sevgiyi verin onları ihmal etmeyin.
 
Kova (29.06.2021)
Finansal konularda önünüzü görmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Kendinizi üzmek yerine akışta kalmanız sizi bir nebzede olsa rahatlatabilir. Ruhunuzu bunaltmaktan vazgeçin.
 
Oğlak (29.06.2021)
Öz güveninizi kırmak için sizi manipüle etmek isteyenler olabilir. Onların oyunlarına gelmemek için soğukkanlı olun ve kendinizden emin dik bir duruş sergileyin. Sizi yok etmek isteyenlere karşı daha güçlü savaşın.
 
Terazi (29.06.2021)
Samimi arkadaşlıklarınızın boyutu değişebilir ve aşk ilişkisine doğru evrilebilir. Duygularınızdan ve kendinizden emin olun. Bir anlık düşünce ile yanlış kararlar vermeyin. Hayatınızda gerçekten neyi istediğinizi iyi analiz edin.
 
Yay (29.06.2021)
Aileniz ile ilgili konular duygularınızı zorlayabilir ve onlar ile olan bağlarınızı yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Olan biteni objektif değerlendirmeye özen göstermeli, gereksiz tavırlardan uzak durmalısınız.
 
Yengeç (29.06.2021)
Çalışma ortamınızda gözünüzden kaçan küçük bir detay size tekrar geri dönebilir ve otorite figürleri tarafından şahsınıza uyarı konuşmaları yapılabilir. Üzülmek yerine dalgınlığınıza sebep olan düşünceleri bir rafa kaldırıp işinize odaklanmalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı